Binnur Duman “Kadın olmak her şey olmaktır”

Ruhsal ve Spiritüel Danışman Binnur Duman mutlu olmanın sırrını anlattı.

Binnur Duman “Kadın olmak her şey olmaktır”

Kadın olmak bir lütuf, bir seçilmişlik, Tanrının bahşettiği tüm güzellikleri kendi varoluşunda toplamaktır ve asıl önemlisi sahip olduğun bu güzelliklerin farkında olmak ve bunu yaşamımıza geçirmektir. Biz kadınların tasarımı ve donanımı gerçekten de mükemmel ötesi mesela beynimizin algılayışı, algıda seçiciliğimiz, hissedişimiz ve sezgilerimiz...

Her şeyden önemlisi kalbimizdeki iyileştirici sevgi ve şefkat gibi duygulara sahip olmamız.

Eğer bunları bilinçli kullanabilirsek bunu kendimiz için kendi etrafınızdaki yaşamımızdaki diğer insanlara doğru geçirebilirsek yaşamın ve mutlu olmanın sırrını da çözmüş olacağız.

IQ Yani bilişsel zekamızı doğru bilgi ve eğitimle desteklediğimiz de EQ Yani duygusal zekâ Ve SQ Yani ruhsal zekalımızı da uyandırdığımızda, aktif hale getirdiğimizde ve kullanmayı bilinçli olarak bildiğimizde nasıl bir mucize olduğumuzu göreceksiniz.

Nasıl mı?

Benim yaptığım şifa çalışmalarında bilinç ve bilinçaltı temizliğiyle beraber özellikle Zihin meditasyonlarında EQ Duygusal zeka ve SQ Ruhsal zekâ Aktif hale geliyor ve gerçek bir uyanış ve aydınlanma yolculuğu başlıyor.

Uyanış ve aydınlanma ile uyanmış kişi berrak bir zihne sahiptir ne geçmişte ne gelecektir. Andadır...

Aradığı cevapları ve tüm doğruları görür, birkaç adım sonrasında neler oluşacağını kendisini neyin beklediğini tahmin eder.

İnsanları ve etrafını olduğu gibi fark eder. Gelebilecek zararları doğabilecek olumsuzlukları ya da art niyetleri negatif enerjileri hisseder ve kendini korumayı alır.

Tercihlere saygı duyar, kimseyi hiçbir şey için ikna etmeye çalışmaz, kimseden beklentiye girmez, toplumsal kalıplar yüzünden kalbinin sesini bastırmaya çalışmaz kendisi hakkında kim ne demiş ne düşünmüş umursamaz. Anlayışlı olmayı kabullenmeyi sevmeyi ve affetmeyi bilir. Sevgiye dönüşmüş varlığından sevgi saçar.

Ve bu şifa çalışmasını almış kişinin erkekse eril enerjisi kadınsa dişil enerjisi açığa çıkmaya başlar. Güçlü bir mıknatıs etkisi ile yaşamındaki tüm insanlar ve karşı cinsler üzerinde olumlu ve pozitif etki yaratır. Kabul görmek, onaylanmak takdir edilmek beğenilmek anlaşılmak ve olumlu etki bırakmak gibi değişimler aktif bir şekilde çalışmaya başlar.

Bu çalışma sonrasında uyanmış aydınlanmış kişi huzurlu ve mutludur. Sevdiği ve hoşuna giden şeylere keyif ve mutluluk içinde kendine özgü yol yordam ve tempoyla yapar. Sağlıklı olmayan her şeyden kurtarır kendini. Sağlıklı olmayan ve ona iyi gelmeyen onu diplere çeken ne varsa; yemekler, insanlar, nesneler ve durumlar olabilir.

Daha az yanılmaya başlar, yüreğinin gücünü görmeye başlar. Başkaları ile çatışmaktan en önemlisi kendi ile çalışmaktan vazgeçer. Başkalarına hayır demeyi ve kendine evet demeyi öğrenir, kendi sesini duymaya başlar.

Kendinin ne kadar değerli ne kadar önemli ne kadar özel olduğunu hisseder ve yaşar. Dışardan beklenen kişi olmayı bırakır adanma duygusunu bırakır ve asıl kendisi olmaya ve bu yaşamın kendi yaşam hakkı olduğunun bilincine varır ve içindeki gerçek Şaman ortaya çıkar. Böylece dokunduğu her şey mucizeye döner mucize; sözlerinizden, gözlerinizden, görüşünüzden, davranışlarınızdan pozitif enerji olarak hemen her şeye, yaşama, etrafınıza dokunduğunuz her şeye akar.

İnsanlar içindeki gerçek Şamanı ortaya çıkarmak istiyorsa böyle bir Şifalanma, aydınlanma çalışmasının mutlaka yapmalı ve yaptırmalı.

Ve sen Bu yazıyı okuyorsan hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsın. Bundan sonraki kalan yılların muhteşem yılların olsun.

Kendi kendinizin şamanı olduğunuzda kendinizle iletişime geçersiniz, duygularınızın ve kendinizin şifresini çözersiniz. Yaşamın size sunduğu ziyafetten sonsuz haz alırsınız. Özgün olmayı kendin olmayı deneyimlersin. Başkalarının hayatını özenmekten vazgeçip önüne çıkan zorlukların olgunlaşman için açman gereken engeller olduğunu bilirsin. Var oluşuna saygı duyar ve kendini gerçekten seversin.

Ve SEN; değerlisin ve SEN özelsin ve SEN her şeysin..

Hele bir kadınsan çok daha değerli çok daha özelsin... Her şey SENSİN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.